Zagłosuj i pomóż Piranii

przez • 14 maja, 2016 • News, UwhKomentarze (0)3058

Mimo wzrostu świadomości i zainteresowania sportami na wstrzymanym oddechu w naszym kraju, ciągle trudno jest zorganizować imprezę sportową apnea na wysokim poziomie. Wszystko za sprawą braku zainteresowania ze strony potencjalnych sponsorów. Owszem możemy liczyć na pomoc lokalnych władz, która z reguły sprowadza się do darmowego udostępnienia basenu, ale to nie wystarczy by odpowiednio wypromować imprezę.

Każde zawody to idealny moment do promocji sportów apnea. Im więcej zainteresowanych, tym większe szanse na rozwój tych dyscyplin, na czym nam wszystkim powinno szczególnie zależeć.

Pirania CUP to turniej hokeja podwodnego w jedynej w swoim rodzaju formule 3×3, organizowany od dwóch lat we Wrocławiu. W tym roku kolejna jego edycja planowana jest na początek września i odbędzie się w podwrocławskiej Oławie. Pirania CUP to świetna impreza, która przyciąga na basen nie tylko zawodników. Organizatorzy dokładają wszelkich starań aby przy okazji podwodnych potyczek aktywować ludzi nie związanych z hokejem podwodnych.

Na osoby odwiedzające w tym czasie basen czekać będzie ogrom atrakcji związanych z poznawaniem świata podwodnego. Aby zrealizować ten plan, zwiększyć promocję sportów apnea i jeszcze bardziej podnieść poziom organizacyjny potrzebują pieniędzy, o które starają się za pomocą programów umożliwiających dofinansowanie tego typu projektów.

Koniecznie pomóżcie Piranii i zagłosujcie na Pirania CUP klikając tutaj.

Nie zapomnijcie podesłać linka do strony głosowania swoim znajomym i rodzinie. To inicjatywa która zdecydowanie jest tego warta!

Dodaj komentarz