Walenie na Siemianowickiej Gali Sportu

przez • 14 lutego, 2016 • News, UwhKomentarze (0)1912

Byliśmy wniebowzięci, gdy dostaliśmy imienne zaproszenia od Pana Prezydenta Rafała Piecha na Siemianowicką Galę Sportu. Nie wiedzieliśmy jednak, że będzie to impreza na miarę rozdania filmowych Oskarów.
Siemianowicka Gala Sportu odbyła się w piątkowy wieczór 12.02.16 w Siemianowickim Centrum Kultury Park Tradycji. Jest ona organizowana każdego roku. Nagrody i wyróżnienia za osiągnięcia sportowe wręcza Prezydent Miasta Siemianowic Śląskich.

Na scenie oprócz Waleni (nagrody za wysokie osiągnięcia sportowe w 2015 roku, m.in. II miejsce w Mistrzostwach Polski w hokeju podwodnym) i Frel (wyróżnienia za wysokie osiągnięcia sportowe w 2015 roku) pojawili się Leszek Naziemiec (za promowanie aktywności fizycznej wśród mieszkańców Siemianowic Śląskich w 2015 roku) oraz Dominika Kozak (za I miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorek w duathlonie). Tutaj znajdziecie pełną listę wyróżnionych sportowców pochodzących z Siemianowic Śląskich.

Oprócz sportowców na scenie pojawili się również artyści. Ich występy urozmaiciły Galę. Wystąpił kwartet smyczkowy „Crystal Quartet”, wokalistka Magdalena Meisel, akrobatka na kole i szarfie Roksana Kostyra oraz „Kleksik”, zespół dziecięcy, który zaprezentował występ taneczny do etiudy „W objęciach snu”. Po wręczeniu statuetek oraz nagród był poczęstunek i wszyscy bawili się wyśmienicie.

Dodaj komentarz