Nowy Minister Sportu a sporty apnea

przez • 24 stycznia, 2016 • Freediving, News, Spearfishing, Uwh3 komentarze2088

Dlaczego nie wykorzystać okazji i nie zapytać Nowego Ministra Sportu – Witolda Bańkę o sporty na wstrzymanym oddechu. Czy nowy Minister w ogóle ma świadomość tego rodzaju aktywności? Czy zdaje sobie sprawę, że w naszym kraju są ludzie grający w podwodny hokej, uprawiający freediving czy łowiectwo podwodne?

Okazja trafiła się 18 stycznie, kiedy to Minister był gościem Telewizji Trwam oraz Radia Maryja. Podczas jego obecności w studiu każdy ze słuchaczy miał okazję zadać pytanie. Bez oficjalnych pism, na które i tak zwykle nie dostaje się odpowiedzi, prosto z mostu, na żywo o sporty na wstrzymanym oddechu zapytał słuchacz z dalekiej Ameryki. Koniecznie posłuchajcie co do powiedzenia na ten temat miał Pan Bańka.

Zainteresowało was to? Koniecznie zobaczcie i posłuchajcie co więcej na temat sportu miał do powiedzenia nowy Minister:

Przyszłość sportu w Polsce, cześć I

Przyszłość sportu w Polsce, cześć II

Zdjęcie ze strony www.polskieradio.pl

 

3 Responses to Nowy Minister Sportu a sporty apnea

  1. Andrzej pisze:

    To nikt inny w akcji tylko prekursor hokeja podwodnego w Polsce, Michał „Mike” Ciechorski z Nowojorczyk z Gdyni rodem! Grał między innymi w składzie drużyny USA na mistrzostwach świata w Johanesburgu. Mike wielokrotnie próbował zaszczepiać h.p podczas swoich częstych pobytów w Polsce – pamiętam jak ok.10 lat temu, regularnie targał torbę z własnym sprzętem dla wszystkich chętnych na basen Akademii Morskiej…oj grało się tam ciekawie na 4 m głębokości podczas gdy nad głowami trwały regularne treningi pływackie – tory, liny, gwiżdzący ratownik itp itd . Mike akurat jesti w kraju i regularnie gościmy go na treningach w naszym gdańskim klubie – BałtyckieFoki. Znany jest z nietuzinkowego charakteru i kultowego już powiedzonka „Trenujcie uczciwie!” 🙂

  2. anjsa pisze:

    Prosze panow – tak „afere z sola” rozkreciliscie przed wyborami w barach mlecznych , Szydlo chodzila do barow mlecznych i pomstowala a co zrobil jej rzad kilka chwil pozniej w grudniu? Obcial dotacje o 25% czyli Bary mleczne dostaną o 5 mln zł mniej rocznie. Ostatecznie przyprawy mozna uzywac z tego projektu sie wycofano. Naromiast prosze spytac sie tych ludzi stolujacych sie w barze mleczym co jest dla nicg wiekszym problem brak owej soli i pieprzu czy brak obiadu bo PiS obcielo kase? Prosze panow z Radia Maryja prosze o rzetelne dziennikarstwo a nie odgrzewanie przedwyborczych kotletow. Teraz Wam patrzymy na rece i przywlowywanie osmiorniczej jest zupełnie nie na miejscu. Swoja droga robicie z tego takie halo jak by niewiadomo jakim rarytasem to bylo! Do jasnej ciasnej to nie sredniowiecze, nie robcie z Polski zacofanego kraju! Na polkach w marketach od lat jest avocado, granaty, imbir, kokosy, od lat dostepne sa owoce morza. Jestescie prostakami i tyle. Pytanie bylo zadane w dzidzinie sportu a panowie zagonili ie do kuchni. Jest pan ministerm sportu a nie Wojewodzkim i Figurskim!

  3. Nuno30 pisze:

    Czyli echooo ,echoooo.

Dodaj komentarz