Guillaume Nery rezygnuje z kariery sportowej

przez • 24 listopada, 2015 • Freediving, Ludzie, NewsKomentarze (0)1975

Mimo, iż od Mistrzostw Świata na Cyprze minęło już sporo czasu, do tej pory nie ucichły głosy oburzenia dotyczące fatalnej pomyłki organizatora podczas próby Guillaume’a Nery. Na szczęście wszystko skończyło się dobrze, ale nie wiele brakowało aby było inaczej.

Mogliśmy się tylko domyślać jaki wpływ to wydarzenie miało na samego Guillaume. Dzisiaj już wiemy. Dosłownie kilka dni temu, ten jeden z najlepszych i najbardziej znanych freediverów na świecie ogłosił, iż rezygnuje z dalszej kariery sportowej. Wszystko wydarzyło się podczas przyjęcia które zostało zorganizowane w Nicei, gdzie prawie dwie dekady wcześniej Nery rozpoczynał swoją przygodę z nurkowaniem na wstrzymanym oddechu.

Pozostaje mieć nadzieję, że Guillaume nie zrezygnuje całkowicie ze swojej pasji i będzie nadal poświęcał swój czas na realizację projektów filmowych, które od dawna zachwycają wszystkich fanów sportów apnea. Mimo, iż to niezwykle bolesna nowina dla fanów sympatycznego Francuza, trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

Zdjęcie z http://2014.tedxkalamata.com

 

Dodaj komentarz