Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Aqua Battle, Trzebnica 2015

13 czerwca, 2015

400zł

Jeszcze niedawno zarówno Trzebnica jak i hokej podwodny były mało znane w środowisku podwodniaków. Trzebnica jest pięknie położonym miasteczkiem, w otoczeniu wzgórz i lasów, mocno osadzonym w historii Dolnego Śląska, mogącym poszczycić się nowoczesnym Parkiem Wodnym oraz wieloma atrakcjami skierowanymi dla ludzi aktywnych.

BANER-728x215

Gmina o niezwykle pro sportowym charakterze, jest całkowicie otwarta na wszelkie inicjatywy związane z aktywnością fizyczną. Dzięki takiemu nastawieniu, wsparciu władz oraz zapałowi członków KHP Hydra, cztery lata temu udało się zorganizować pierwszy w Polsce turniej hokeja podwodnego – Aqua Battle. Nazwa ta mocno zakorzeniła się w kalendarzu turniejowym. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu wielu ludzi, z roku na rok impreza powiększa się, goszcząc coraz więcej fanów oraz zawodników hokeja podwodnego z całej Polski.

W tym roku mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich kibiców oraz osoby zainteresowane tą ciągle jeszcze egzotyczną w naszym kraju dyscypliną sportu do Trzebnickiego Parku Wodnego „Zdrój” na czwartą już edycję Aqua Battle 2015, która odbędzie się już 13 czerwca. W czasie turnieju przewidujemy szereg dodatkowych atrakcji oraz tradycyjną już podwodną transmisją wideo. Jesteśmy przekonania, że w tym dniu każdy kto odwiedzi niezwykle gościnne miasteczko, jakim z pewnością jest Trzebnica, będzie miał okazję do wspaniałej zabawy.

Więcej informacji dotyczących całej imprezy znajdziecie na stronie internetowej turnieju www.turniej.hydra.org.pl

Szczegóły

Data:
13 czerwca, 2015
Koszt:
400zł
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:
, , , ,

Organizator

KHP Hydra Trzebnica
Telefon:
696414818
Adres e-mail:
hydra@hydra.org.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz