Zapowiedź cyfrowej wersja książki BlueWater Hunting And Freediving

przez • 5 czerwca, 2015 • Freediving, News, SpearfishingKomentarze (0)1167

Legenda łowiectwa podwodnego, Terry Maas właśnie zapowiedział na swoim profilu facebookowym ponowne wydanie swojej książki BlueWater Hunting And Freediving, tym razem w postaci cyfrowej. Po 20 latach w druku i 20.000 sprzedanych egzemplarzach, nowa wersja cyfrowa będzie zawierała linki do filmów, pokazy slajdów oraz umożliwi powiększanie obrazów opublikowanych w wysokiej rozdzielczości. Książka zawierać będzie informacje między innymi o takich gatunkach ryb jak: tuńczyk, okoń morski, caranx, makrela, delfin czy marlin.

W książce znajdziecie także informacje dotyczące fizjologii, etyki, ochrony środowiska oraz sprzętu do łowiectwa. Przeczytacie o tym jak przetrwać na otwartym morzu, jak poradzić sobie z rekinami oraz o wielu innych niezwykle przydatnych i interesujących rzeczach związanych ze spearfishingiem i freedivingiem. 

Autor apeluje do wszystkich którzy są w posiadaniu ciekawych zdjęć, filmów, historii, mogących przyczynić się do wzrostu wartości edukacyjnej tej pozycji o przesyłanie ich do niego. Niestety nie możecie liczyć na gratyfikację finansową. Terry gwarantuje jednak, iż będziecie oficjalnymi współautorami książki.

Tutaj możecie zobaczyć rozdział testowy.

Dodaj komentarz