Stowarzyszenie Spearfishing Poland na targach Podwodna Przygoda 2015

przez • 28 marca, 2015 • NewsKomentarze (0)1308

Na tegorocznych targach „Podwodna Przygoda”, trudno było znaleźć produkty przeznaczone wyłącznie dla miłośników nurkowania na wstrzymanym oddechu. Tradycyjnie jednak można było porozmawiać o łowiectwie podwodnym przy stoisku Stowarzyszenia Spearfishing Poland.

Niemal od początku istnienia targów, Spearfishing Mazowsze Team koordynowany przez Tomka Stelmacha, przygotowuje miejsce gdzie każdy, kogo interesuje ten sport, może zapoznać się ze sprzętem, poznać obowiązujące regulacje prawne i uzyskać niezbędną wiedzę dotyczącą łowiectwa podwodnego w Polsce.

Co roku stoisko Stowarzyszenia cieszy się niezwykła popularnością. Gościmy nie tylko osoby które miały już styczność z tego rodzaju aktywnością ale także ludzi, którzy kuszę do polowań podwodnych widzą po raz pierwszy w życiu. Większość nie ma pojęcia o tym, że w naszym kraju można uprawiać ten sport zupełnie legalnie. Tym bardziej cieszymy się i przekonujemy do tego, że tego typu akcję są niezwykle potrzebne. Poprawa wizerunku łowcy podwodnego oraz promocja tego sportu to jedno z podstawowych założeń działalności Stowarzyszenia Spearfishing Poland.

Zobaczcie krótki materiał filmowy z targów.

Dodaj komentarz